Ubytování Hřensko

Základem báječné dovolené je nejen její místo, možnosti v okolí a program. Velmi záleží i na tom, aby bylo kam se každý večer vracet. Představy o ideálním ubytování se ale mohou velmi lišit. Někdo má raději naprosté soukromí a klid, jiný zase vyznává společenský a noční život.

Proto jsou i možnosti ubytování v Hřensku a jeho okolí velmi rozmanité. Náročnější návštěvníci uvítají možnosti hotelů  a penzionů. Zde najdou veškerý komfort a profesionální služby. Nicméně i levné ubytování v Hřensku je na vysoké úrovni. Jedná se většinou o pobyty v soukromí, kde klienty nikdo a nic neruší a oni mohou v klidu odpočívat a nabírat nové síly.

Hřensko a jeho okolí je, se svými přírodními krásami, jako stvořené pro skvělou dovolenou. A ubytování Hřensko je zárukou, že té skvělé dovolené nebude opravdu nic chybět. Každý má možnost to osobně vyzkoušet a vybrat si takové ubytování, které bude vyhovovat jeho přáním a možnostem.

Ubytovací zařízení ve Hřensku

 

Ubytování U Křiváků – Hřensko

komfortní ubytování v apartmánech se Vám nabízí přímo v centru obce. Každý apartmán má vlastní vybavenou kuchyňku, televizi, wifi…atd. K apartmánům Hřensko také náleží prostorná společenská místnost, letní terasa s grilem.

 

 

Penzion Soutěsky

Přímo u vstupu do soutěsek na řece Kamenici se můžete ubytovat v hezkém penzion Soutěsky. Velmi pěkné pokoje, stylová restaurace s letní terasou a parkováním.

 

 

Ubytování v blízkém okolí Hřenska

 

penzion na vyhlidce mezna

Resort Mezná – Penzion Na Vyhlídce

Parádní ubytování v malebné obci Mezná přímo na turistické trase do soutěsek. Ideální místo pro strávení dovolené

 

 

Hotel U Zeleného Stromu – Janov u Hřenska

menší rodinný hotel s dlouholetou tradicí. Pěkné vybavené pokoje, restaurace s krbovými kamny, letní terasa, zahrada a uzavřené parkování.

 

 

Garden hotel Mezná

luxusní ubytování na romantickém místě jen několik málo kilometrů od Pravčické brány a soutěsek na řece Kamenici. Pokoje jsou standartně s vlastním sociálním zařízením, většina z nich nabízí také romantické výhledy z balkónů.

 

Penzion 51 – Janov u Hřenska

rodinný penzion s velkou udržovanou zahradou a venkovním bazénem. Výtečná domací kuchyně a kousek za výlety do okolí.

 

 

Apartmány Petra – Mezná

klidný dům v oplocené zahradě nedaleko hřenských soutěsek nabízí strategické místo pro pěší výlety i vyjížďky na koních.

 

 

Penzion Nad Soutěskami – Mezná

Ubytování v srdci Českého Švýcarska v překrásné obci Mezná ve stylově zařízených pokojích. K dispozici zahrada, letní terasa, dětské hřiště a restaurace

 

Další možnosti ubytování ve Hřensku