Toskana Therme

Toskana Therme

Termální lázně Toskana najdete v německém Bad Schandau a určitě se nevyhnete nádherným pocitům při koupání. Toskana Therme vám nabízí skvělý Wellness & Beauty program, také Liquid Sound® – tekoucí zvuk, čili koupel při barvách, světle, vůních a tónech…

Dokonalé místo pro relaxaci

V Lázních Toskána Therme nechybí ani spousta atrakcí, na které se mohou těšit lidé všech věkových kategorií. Každý si tady najde své nej a odpočine si po namáhavém pracovním nebo školním čase. Bazény mají teplou vodu, nechybí vířivky, různé možnosti saunování (finská sauna, sauna se studenou párou, sauna pro začátečníky, saunovací zahrada atd.). K dispozici je louka s lehátky, skluzavky, několik druhů masáží, ajurvéda, Thalasso, koupele v okvětních lístcích růží a s aromatickými oleji. Toskana Therme nabízí několik bazénů s masážními tryskami, plavecký bazén, masážní lehátka, proudící kanál, odpočívárnu, whirlpool. Pakliže potřebujete pořádnou terapii, zkuste sopečné minerální bahno, laserovou terapii, koupele, střídavé sprchy nebo gymnastiku. Nechybí ani možnost občerstvení přímo v areálu.

Provozní doba: pondělí – čtvrtek, neděle: 10 – 22 hodin, pátek a sobota: 10 – 0 hodin a při úplňku až do 2 hodin ranních.

Vstupné: lze zakoupit na dvě nebo čtyři hodiny a také na celý den. Rovněž je možná koupě i permanentky na deset vstupů. Dětské vstupné platí do 14 let. Zvýhodněné vstupné a koupání mají také senioři v uvedených časech a dopřát si můžete i oblíbené Happy Hour, kdy získáte po zaplacení dvou hodin jednu navíc zdarma.

Další informace o lázních Toskana Therme najdete na webových stránkách www.toskanaworld.net.

Další zajímavosti v okolí

Napsat komentář